Atsakyti
Viso 3 žinutės, 2479 parodymai ir 3 dalyviai
49
Egiptas, kaip manot
pradėjo milita111 , 2018 10 26, 02:25

Nagi mergaitės, ar kasnors buvot? Ar rekomenduotumėt ten keliauti? Nes su vyru kažkaip labai užsimanėm pamatyt tas senovės civilizacijas, tik vat ten pastoviai kažkokie neramumai vyksta, tai neapsisprendžiam.

0
32
vienok , 2018 11 03, 21:30

Aš tai manau verta vienareikšmiškai :) Aišku ten daug politinių neramumų, bet realiai turistų tai nelabai liečia. Ten turizmas vienas iš pagrindinių pajamų šaltinių, tai žmonės vietiniai tikrai sau nenori apsisunkinti gyvenimo :) Tai manau drąsiai keliaukit. O dėl pačių kurortų, tai yra du pagrindiniai - Šarm aš Šeichas ir Hurgada (https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/egiptas). Pati buvau Hurgadoj tai labai patiko. Toks milžiniškas miestas, kur visko pilna, visai netoli ir pačios senovinės Egipto šventyklos, jūra prie pat, gali nardyt, žodžiu veiklos pakankamai ir tam kuris nuotykių ištroškęs, ir tam kuris nori pasiilsėt pliaže :)

9
Ievukastl , 2019 04 15, 16:31

Na nežinau kaip dėl neramumų, atrodo jau visai aprimo, be to, su gidu manau sąlyginai saugu. Bet tikrai verta, jeigu domina senovės civilizacijos, kultūra ir architektūra. Toks jaumas, kad vaikštai po žmonijos istorijos pamatus. Labiausiai patiko Luksoras ir Karalių slėnio nekropolis, nerealūs statiniai. Giza aišku irgi įspūdinga, bet visiškai prie pat stovintis Kairo kultūrinis katilas truputį gadina vaizdą. Nors šiais metais tai turbūt keliausim pailsėt su https://www.sofatravel.lt/keliones-liepa turbūt į egiptą, bet ilsėsimės ant smėlio tik ir gersim mochitas.

« Kelionės, atostogos