Ar rinktis vintažinę vestuvinę suknelę?

Nuotaka nori atrodyti ir jaustis graži, unikali ir ypatinga jos vestuvių dieną. Puikus pasirinkimas šiuo klausimu - dėvėti vintažinę vestuvinę suknelę. Turint tiek daug skirtingų stiliaus erų ir formų, mergina gali laisvai rasti jai tinančią suknelę ir būti tikra, jog dar daug kitų jaunųjų nedėvės tokios pačios.

Šiais laikais nuotakos vis dažniau renkasi ne baltą suknelę. Nėra taisyklės, nurodančios, jog nuotaka privalo dėvėti baltą vestuvinę suknelę. Baltos suknelės tradicija atsirado 1840-aisiais kuomet karalienė Victoria ištekėjo už princo Albert. Karalienė norėjo pabrėžti savo kuklumą ir taupumą, o baltos spalvos suknelės buvo pigesnės nei dažytos spalvotos medžiagos suknelės. Anksčiau, daugelis nuotakų rinkdavosi ryškiai raudonas, juodas, purpurines sukneles.

Suknelių formos pagal laikotarpį

1920-ieji:

Laisvas siluetas, siaura pečių juosta, neišryškinta liemens vieta. Geriausiai tinka aukštoms, lieknai ar obuolio formos figūrai. Taip pat siauriems pečiams, nedidelei krūtinei, bet kokio sudėjimo liemeniui ir klubams.

1930-ieji:

Koloninės išvaizdos siluetas. Siaura, dažnai iš kelių detalių sukonstruota, platėjančios formos. Geriausiai tinka lieknai, aukštai, tiesiai ar figūringai merginai. Po tokia suknele būtina dėvėti figūrą paryškinančius ir lygaus paviršiaus apatinius.

1940-ieji:

Pūsti pečiai, miela iškirptė, platėjantis ar tiesus, taip pat trumpesnis sijonas. Geriausiai tinka smėlio laikrodžio, obuolio formos, plius dydžio figūrai. Platesnė pečių linija sukuria siauresnio liemens iliuziją. Jeigu jūsų pečiai nuožulnūs ar labai siauri, šio laikotarpio suknelių formos kaip tik jums.

1950-ieji:

Prigludęs liemuo, platėjantis pūstas sijonas (ilgas arba midi), princesiškas įvaizdis. Geriausiai tinka kriaušės, smėlio laikrodžio formos ir plius dydžio figūroms. Dažna šio laikotarpio suknelė yra siauru liemeniu, tačiau didele krūtine, tad radus tokią vintažinę suknelę, gali tekti apsilankyti pas siuvėją korekcijai.

1960-ieji:

Imperatoriška liemens linija su ilgu siauru sijoju dažnai sluoksniuotas iš trumpų A formos sijonėlių. Geriausiai tinka obuolio formos ir lieknai tiesiai figūrai. Gražiai atrodo turinčioms lieknas rankas, kojas ir nedidelę krūtinę. A formos suknelės paryškina bet kokią figūrą.

1970-ieji:

Laivai krintantis, plevenantis siluetas su siauru sijonu. Įkvėptas valstiečių aprangos. Viktorijos laikų pūstų pečių atgimimas. Tinka bet kokiai figūrai, ypač aukštoms.

Tarpmergaičių.lt narių spintose galima aptikti dailių vestuvinių suknelių, todėl artėjant šventei apsvarstykite galimą pasirinkimą pasipuošti puikiai atrodančią tik kartą dėvėta suknele, kurią galite dar ir koreguoti savai figūrai bei sutaupyti.

2012 Gegužės 23
Bookmark and Share
8 komentarai Komentuoti
tinke1234, 2012 06 04, 18:22

Trikai ne,man asmeniškai gražiausios pūstos su korsetu suknelės. :)

IngridaArmandas, 2012 06 08, 11:13

o man ir vintazines grazios:)

Litovka, 2012 06 13, 14:26

PADEKIT!!!!! kur kreiptis, kad uzbluokuoti nare apgavike?????

Diana, 2012 06 15, 21:38

Litovka, forume gausu informacijos. Visuomet rašykite mums pagalba@tarpmergaiciu.lt

Nukualofa1, 2012 07 06, 15:15

Labai subtilios, moteriškos, toms, kurios mėgsta išsiskirti :)

anzelija86, 2012 08 15, 20:05

fui

Simonakelme, 2012 08 15, 23:56

visos labai grazios,o graziausia man asmeniskai,tai kur uodega velkasi ir sampano spalvos kremine tokia.

Simonakelme, 2012 08 15, 23:59

Pas mane taip pat yra vestuvine suknele parduodama :)