Atsakyti
Viso 5 žinutės, 513 parodymų ir 5 dalyviai
43
Namu interjeras
pradėjo drabuzine222 , 2018 09 23, 16:57

Sveikos. Pasidalinkime interjero idėjomis. Būtų įdomu, kokius blogus apie itnerjerą skaitote, koks interjero stilius jums arčiausiai širdies, į ką reiktų atkreipti dėmesį kuriant buto/namo interjerą? Patys su vyru statomės namą, tai man buvo patikėtas interjero formavimas, tai domina visokios idėjos :)

0
47
milita111 , 2018 09 26, 23:22

Na žinau tik tiek, kad ekscentriškos ir brangios idėjos šiuo metu labai nepopuliarios :) Daug dėmesio žmonės skiria ekologijai, tas labai atsispindi ir interjere. Minimalizmas taip pat vis dar neišėjo iš mados, tad su skandinavistiniu stiliumi neprašausi. Funkcionalumas bei modernumas taip pat užima svarbią vietą. Kaip pavyzdį galiu pateikti paprastus elektros jungiklius - galima nusipirkti pigius jungiklius už porą eurų, o galima pasirinkti ir modernius bei ilgaamžiškus jungiklius, tokius kaip čia http://www.jung.de/lt/610/produktai/dizainas/. Kas liečia spalvas - man asmeniškai visada jaukiai žiūrisi pastelinės spalvos, o kad pagyvinimui aplinkos galima visada įterpti kokį skambų akcentą - pvz spalvingą sofą. Ji gali būti išskirtinė nebūtinai spalva, o tuo, kad yra antikvarinė arba tiesiog neįsipaišo prie bendro interjero. Esmė yra šiek tiek sudrumsti tą kambaryje tvyrantį sterilumą, taip suteikiant žaismingumo. Dėl to aš mėgstu pasidairyti po visokias antikvariatų parduotuves (https://www.baldra.com). Dar didelis dėmesys turėtų būti skiriamas apšvietimui. Reiketų bent 2-3 apšvietimo lygių. O šiaip jeigu trūksta idėjų, siūlau pavartyti interjero blogus, tai greit surasi kas patinka. Čia mnao mėgstamiausias :) http://www.homyideas.lt/blog/

72
SimonaTa , 2018 11 29, 09:47

Kadangi gyvenu nuosavame name tai man svarbu ne tik namų interjeras bet ir eksterjeras. Aplink namą yra nemažai vietos todėl ten esame išsikasę tvenkinuką pasistatę kelis suolelius: http://www.miestui.lt/mazoji-architektura/lauko-suoliukai Labai smagu būti tvarkingoje ir gražioje kiemo aplinkoje net ir draugai atėję į svečius nebenori išeiti.

15
Mergiukas , 2018 11 29, 16:22

Mes kadangi bandėme verstis be paskolų, ieškojome pigesnių variantų, tad rinkomes is https://www.leojar.lt/12-korpusines-sekcijos visus baldus. Patiko, kad yra ir parduotuve, kur gyvai apžiūrėjome, nes kartais nuotraukose atrodo tikrai kiek kitaip, bet viską išsirinkome

20
panelyte79 , prieš 22 dienas, 01:21

Planuoju keisti vonioje plyteles, nes ji liko neromontuota isikeliant. Manau pribrendo jau. Kaip issimatuoti kiek ju reikės? gal bandyti elektroniniu https://www.elremta.lt/lt/shop/matavimo-irankiai nes tuo istraukiamu metru abejoju ar pavyks vienai tiksliai ta padaryti.

« Namai