Atsakyti
Viso 4 žinutės, 570 parodymų ir 4 dalyviai
48
Paskolos ir pan.
pradėjo drabuzine222 , 2018 12 31, 19:14

Pritrukau pinigu po visu svenciu ir galvoju dabar, is kur geriausia pasiskolinti butu pinigu? Gal turesit patarimu?

0
32
vienok , 2018 12 31, 20:27

Skolintis manau geriausia yra iš giminaičių. Ir tu ir jie žino, kad niekas nieko neapgaus ir dažniausiai paskolins be procentų. O jeigu ir sustarsit dėl palūanų, tai tikrai maloniau tuos pinigus sumokėti giminaičiui, negu bankui. Jeigu jau giminaičiai tuo metu neturi ką paskolinti, tai gali bandyt eit į banką. Jeigu ten netiks jų pateiktas pasiūlymas, visada gali eiti pas greituosius kreditus. Aš pati esu ėmus iš čia https://www.paskoliukas.lt/greitos-paskolos/ nedidelį kreditą, tai patiko kad viskas labai papratai ir greitai įvyksta. Aišku stengiuos imti tik kai jau nebelieka kitos išeities, nes girdėjau kad imant kreditus blogėja tavo kreditingumo reitingas, taigi jeigu ateity planuoji imtis paskolą, tai glai sukelti sunkumų.

49
milita111 , 2019 01 10, 23:36

Aš iš greitųjų kreditų nesiskolinau, tai negaliu pasakyt. Tačiau būsto paskolai žinau, kad tik į banką geriau kreiptis. Su nedidelėm paskolom man asmeniškai geriausias variantas atrodo - P2P paskolos, pvz. "Paskolų klubas" (https://www.paskoluklubas.lt/) arba Savy. Ten gali laivai pasiskolinti iki 10 000 €. Palūkanos prasideda nuo 6%, bet joms įtaką daro: tavo kreditingumo reitingas, norimos pasiskolint sumos dydis, taip pat, kaip greit nori gauti paskolą. Taigi tikėtina, kad gautum paskolą už kokius 10%, kas vistiek yra neblogai. Be to, gali turint atliekamų pinigų investuoti pati į paskolas ir taip tuos pačius 10% uždirbti :) Dar pritariu kad skolintis geriausia iš giminaičių, bet čia jau priklauso nuo situacijos, nes ne visi turi turtuolių savo artimųjų rate :)

1
Manyii , 2019 08 26, 15:56

Paskutinį kartą kai susidūriau su finansinėm problemom gyvenant nuo atlyginimo iki atlyginimo, nusprendžiau surizikuoti ir situaciją spręsti taip - pasiėmiau 500 eurų paskolą iš Credit24 https://credit24.lt/lt/vartojimo-paskolos/ ir tuos pinigus pradėjau investuoti P2P. Dabar jau metai, kai tai darau, tai ne tik kad spėjau grąžinti kreditą su gana mažom palūkanom (jei per 90 dienų spėtum grąžint, išvis nieko nemokėtum), bet ir turiu dabar papildomų pajamų nenumatytiems atvejams.

« Namai