Atsakyti
Viso 3 žinutės, 713 parodymų ir 3 dalyviai
1
Pavesinės ir viskas apie jas
pradėjo gelezinkeliete , 2019 08 20, 00:10

Sveikos mergaitės! Kadangi su namo statybom jau baigėm, tai galvojam, kad trūksta dabar labai pavėsinės. Gal kas turit patirties ir norėtumėte pasidalinti kokiois įžvalgomis apie jas? :) Pvz iš kokio medžio patvariausios pavėsinės, taip pat kur galima rast geriausią kainos/kokybės santykį ir panašiais dalykais ?:)

0
48
drabuzine222 , 2019 08 20, 00:15

Na pas mus vyras savomis rankomis pastatė pavėsinę prieš gerus tris metus, tai vasarom ten beveik visą laiką ir slepiames nuo saulės :D Tai pirma reiktų nuspręst, kokios pavėsinės nori. Yra atviro tipo, kuri bus skirta labiau vasaros pasisėdėjimams, ir yra uždaro tipo, kur galima bus pasislėpti ir nuo lietaus ir vėjo. Dėl medienos, tai ąžuolas geriausia mediena, bet jam nenusileidžia savo tvirtumu maumedis :)

1
Jupiterija , 2019 11 22, 15:42

Del drabuzines sutikciau dėl medienos patvarumo, bet čia aišku labai nuo skonio priklauso, kaip pati pavesinė bus suprojektuota. Nes pvz ne tik medinės pavesinės gali gerai atrodyt :D Mano kaimynai įsirengė uždarą, įstiklintą, tai labai gerai atrodo. Sakė naudojosi https://baremarytai.lt/produktai/pavesines/ paslaugomis. O šiaip tai manau visada geriau uždara darytis, kad galėtum ir vasarą ir rudenį ir pavasarį sedėti ten :D

« Namai